привет помоги пожалуйста, открываю меню но почемуто нужно отводить от меню мышку чтобы нажать например на скинчеджер а еще кфг не работают нажимаю кфг лоад а по итогу основной
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.